Czarna sukienka - na jakie okazje ją założyć?

2014-07-29

Wszystkie lubimy nosić sukienki. Zwłaszcza latem i wiosną chętniej po nie sięgamy. Każda z nas ma co najmniej kilka w swojej szafie. I bardzo dobrze!

Czarne sukienki cieszą się niegasnącą popularnością i nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, jak wiele mogą mieć zastosowań. Kobiety doskonale wiedzą, że czarna sukienka nie musi być nudna. Wystarczy założyć do niej wystrzałowe szpilki a do rąk wziąć interesującą kopertówkę i już, świetna wieczorowa stylizacja gotowa. W takim stroju możemy wybrać się zarówno do teatru czy opery, jak i na weselę bądź randkę. Z pewnością mężczyzna, z którym się umówimy, będzie oczarowany.

Ale, ale... czarne sukienki to nie tylko wieczorowe sukienki. Równie doskonale sprawdzą się na co dzień. Subtelna biżuteria, buty na koturnie czy klocku - mamy strój do pracy, na egzamin czy na rozmowę o pracę.

Równie świetnie czarne sukienki nadają się do stylizacji typowo "na co dzień". Wystarczy, że założymy ogromne okulary przeciwsłoneczne a do tego kolorowe trampki, których mnóstwo teraz w sklepach, i jesteśmy gotowe na babski wypad po centrum handlowym. Kto wie? Może w poszukiwaniu kolejnej, idealnej sukienki?