Czy torebka może zatuszować niedoskonałości kobiecej urody?

2015-01-22

Znalezienie torebek damskich, które będą dobrze wyglądały wtedy, gdy założą je kobiety szczupłe i zgrabne, nie jest skomplikowanym zadaniem. Gdy jednak mamy do czynienia z paniami, które boleją z powodu niedoskonałości swojej figury, sytuacja wymaga nieco większego zaangażowania. Nie oznacza to jednak, że dobrze dobrana torebka nie może ich upiększyć. Co więcej, bardzo często efekt jest w stanie naprawdę pozytywnie zaskoczyć.

Kobiety drobne i niskie zawsze ubolewają nad tym, że nie są w stanie wyróżnić się w tłumie. Wiele z nich zakłada zatem, że zakup stosunkowo dużej torebki może okazać się dla nich wybawieniem. Niestety, w zdecydowanej większości przypadków działanie takie przynosi efekt odwrotny, właścicielka torebki staje się bowiem jeszcze mniej widoczna, a dysproporcja pomiędzy nią, a torebką wydaje się dość groteskowa. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem wydają się więc w tym kontekście niewielkie torebki damskie o dość krótkim pasku, idealne są zaś te, które nosi się w okolicach biustu.

Problemy z wyborem idealnych rozwiązań mają też panie puszyste, które i bez torebki mają przecież nadmiar „kochanego ciała”. Na szczęście, odwrócenie uwagi od sylwetki dzięki torebce nie jest niemożliwe. W tym celu warto skłaniać się ku dużym, zdobnym i rzucającym się w oczy rozwiązaniom, dzięki którym to torebka, a nie figura jej właścicielki będzie w największym stopniu zapadała w pamięć. Z tego samego powodu niewskazane są niewielkie torebki, ich właścicielka sprawia bowiem wówczas wrażenie większej i szerszej.