Kosmetyki kolorowe, które musimy mieć ze sobą na wakacjach

2015-08-13
Wakacje to taki czas, w którym chcemy wyglądać dobrze, ale który jednak nie sprzyja nakładaniu dużej ilości kosmetyków. Wyjeżdżając należy więc zabrać ze sobą te, które będą nam najbardziej potrzebne. Kosmetyki Essence mają w swojej linii dużo produktów, które sprawdzą się idealnie latem.

Kosmetyki kolorowe

Tutaj potrzebne nam będą wszelakiego rodzaju korektory do twarzy. Pudry nie zawsze się sprawdzają, pokrywanie nimi całej buzi bywa problematyczne, a całość się topi w bardzo szybkim tempie i nie wygląda to dobrze. Z korygującymi kosmetykami Essence cały makijaż będzie natomiast wyglądał bardziej naturalnie i nie musimy go nakładać aż tak dużo.

Na wakacje warto też zabrać ze sobą ulubiony róż do twarzy, a także wodoodporny tusz do rzęs, któremu uda się zapobiec rozmywaniu się makijażu. Szminki sprawdzą się niezbyt dobrze w takie gorące dni, więc lepiej jest postawić na błyszczyki lub ochronne pomadki do ust.

Kosmetyki pielęgnacyjne

Tutaj z pewnością niezbędny będzie nam dobry krem nawilżający, który ukoi skórę po opalaniu, a także mleczko lub lotion do opalania. Warto też zabrać ze sobą coś do stóp, bo nasze stopy latem wymagają dodatkowej pielęgnacji, a także dobry krem do rąk, który zapobiegnie ich suchości.