Modne koszulki z nadrukiem

2016-05-25

Nie tylko sportowe marki mają w swoich kolekcjach koszulki z nadrukiem, także wielkie i dobrze wszystkim znane domy mody wypuszczają co jakiś czas kolekcje dla swoich najmłodszych fanów. Jednak niestety nie raz ceny takich koszulek są bardzo wysokie. Ale mimo to można znaleźć fajne modele koszulek w dobrej cenie, a nawet z ciekawszymi wzorami od mało znanych firm.


Bambi, CC czy Celine


Obecnie najbardziej popularne koszulki z nadrukami pochodzą od marek Givenchy - model z jelonkiem Bambi, Moschino - wersja z głowami pluszowych misiów, od marki Celine prosty t-shirt z nazwą marki na wysokości klatki piersiowej czy od Chanel z podwójnym CC na całej wielkości. Ceny takich koszulek najczęściej zaczynają się od 400 złotych. Oczywiście mowa tutaj o oryginałach. Czasami można znaleźć mniej lub bardziej udolne podróbki, ale zawsze będzie widoczne to, czy koszulka jest markowa czy nie.


Unikatowe wzory


Jeśli nie interesują nas markowe koszulki, a bardziej stawiamy na unikatowy nadruk warto zamówić sobie koszulkę z wymyślonym przez siebie nadrukiem. Obrazki, grafiki czy teksty można zrobić nawet w programie typu Word, a potem zapisać je w dobrej jakości i przesłać do firmy zajmującej się nadrukowywaniem takich rzeczy na koszulki. W ten sposób na pewno będziemy mieli fajną koszulkę, z nadrukiem, którego nikt inny nie będzie miał.