Koszulka "I speak polish"

2016-07-28

Każda forma ubioru, może być przypisana do konkretnej kategorii. Nie inaczej jest w przypadku koszulek "I speak polish", które szturmem wtargnęły na nasz rynek odzieżowy, w związku ze zwiększonym zainteresowaniem tak zwaną odzieżą patriotyczną. Co wobec tego możemy o niej powiedzieć?

Lekka, letnia koszulka

Każda koszulka "I speak polish", nie ważne czy w odmianie męskiej czy damskiej, to po prostu lekki, letni T-shirt. Idealnie nadaje się ona do wszystkich letnich stylizacji. Jej design jest typowo młodzieżowy, dlatego też głównie młodzi ludzie będą zachęceni jej odbiorem.

Motyw

Motyw dominujący na koszulce "I speak polish", to przeważnie wspomniany napis. Ma on promować nie tyle same wartości patriotyczne, co raczej polską mowę i nasz ojczysty język. Nie jest więc to typowa odzież patriotyczna lecz odzież tematyczna, preferująca nasz język.

Odmiany

Nie oznacza to jednak, że koszulka "I speak polish", została dopracowana z myślą o konkretnym odbiorcy. W sklepie internetowym można dostać ją zarówno w wersji damskiej, męskiej jak również - dziecięcej.

Akcesoria

Okazuje się, że koszulka "I speak polish" to nie tylko zwykła koszulka. To przede wszystkim gadżet, który reprezentuje konkretną markę. Nie brak więc tutaj różnych gadżetów, którymi można ubogacić naszą koszulkę. Przykład? Gustowny kubek, z tym samym napisem, jaki możemy znaleźć na naszej koszulce. Jeśli więc cieszyć się polskością, to na całego.