Hurtownia koszulek to nie jedyny sposób by wyglądać modnie!

2016-08-19

Chcesz naprawdę świetnie wyglądać? Sugerujesz się wytycznymi mody na ten rok? Jesień przed nami a to oznacza, że warto zainteresować się kolekcją jesień - zima. Co w tym roku jest modne?


Koszulka to nie wszystko...


Co ciekawe, w tym roku koszulka i spodnie (spódnica) to nie wszystko. Nie musimy więc posiadać własnej, prywatnej hurtowni koszulek. Tej jesieni, główny akcent połóżmy na dodatkach. Niech będą piękne, duże i efektowne. Niech rzucają się w oczy i niech podkreślają piękno Twojego ubioru.


A może by tak nieco biżuterii?


Tej jesieni koniecznie postaw na dużą, masywną i bogatą biżuterię. Niech będzie ona piękna i efektowna. Co więcej, nie bój się rozmiaru. Wszak jesień 2016, to czas w którym rozmiar nie ma znaczenia...


Zegarki


Nawet jeśli uważasz, że w ostatnich latach zegarki wyszły z mody, to nie martw się. Mamy dla Ciebie propozycję, która z pewnością będzie się zgadzać z najnowszymi trendami mody. Chodzi oczywiście o duże i masywne zegarki (ale nie zapominajmy o komforcie noszenia), Idealnie będą się one komponować z masywną biżuterią.


Pasy


Paski to obowiązkowy dodatek do tegorocznej, jesiennej kreacji. Pamiętajmy, że powinny być one masywne i najlepiej utrzymane w czarnej, bądź złotej kolorystyce. W ten sposób idealnie skomponują się one z resztą naszego stroju, nadając mu specyficznego, bogatego charakteru.


Żeby wyglądać modnie, nie jest nam niezbędna hurtownia koszulek. Wystarczy, że kupimy kilka podstawowych rodzajów odzieży i skomponujemy je z ciekawymi dodatkami.