Jak odpowiednio nosić damskie koszule?

2016-11-03
Z pewnością niejedna kobieta stając przed lustrem, nieraz zastanawiała się, co zrobić z końcami koszuli damskiej? Jeśli koszule damskie zakładane są do pracy, to wiadomo, że należy ją włożyć do spodni lub spódnicy. Jak jednak nosić damskie koszule przy innych okolicznościach?

Jenasowe szorty


Jeansowe szorty sprawdzają się idealnie latem podczas imprez, dlatego też zakładając do nich koszulę warto zdecydować się na dosyć ciekawie wyglądający trik. W takim przypadku warto włożyć do spodni tylko jedną stronę koszuli pozwalając drugiej swobodnie opadać na ciało.

Sukienki


Zakładając sukienkę nie ma możliwości włożenia koszuli do środka, jednak można zdecydować się na nieco inne rozwiązanie. W takim przypadku koszule dla kobiet warto zawiązać w supełek, co prezentuje się niezwykle stylowo i ciekawie.

Kombinezony, spodnie z wysokim stanem


W przypadku kombinezonów również można z powodzeniem zawiązać supełek. W jaki sposób? Wystarczy chwycić dwa końce takiej damskiej koszuli i ją po prostu zawiązać. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku spodni z wysokim stanem czy niskich szortów. Innym sposobem może przewiązanie bioder taką koszulą, jednak sprawdza się to najlepiej w przypadku sportowego stylu.