Czerwone buty męskie coraz modniejszym wyborem

2017-03-14

Markowe buty męskie w czerwonym kolorze z całą pewnością przykuwają uwagę i nie sposób przejść obojętnie obok ich właściciela. Chociaż nadal jest grupka osób uważająca, że nie ma sensu w kupowaniu przez faceta obuwia w kolorze czerwonym, co czasem jest traktowane wręcz z pogardą i niezrozumieniem, to okazuje się, że w sklepach jest coraz więcej sportowych butów męskich właśnie w tym kolorze. Dzięki bogatemu asortymentowi można dobrać je do stylizacji, która nabierze dzięki temu charakteru. Coraz więcej panów zdaje sobie z tego sprawę, w związku z czym coraz chętniej sięga po czerwień.

Buty sportowe męskie w wersji czerwonej  
Panowie decydujący się na zakup czerwonych butów powinni stawiać raczej na wyrazistą czerwień niż na jej jasną wersję, która wygląda na wyblakniętą i wpada mocno w róż. Jeśli liczymy na wyróżnienie się z tłumu, to warto postawić na normalnie nasyconą czerwień. Sprawdzi się ciemny czerwony lub bordowy.

Jeśli chodzi zaś o materiał, to dostępna jest skóra i materiał połyskujący. W przypadku wersji odbijającej światło, można spodziewać się dodania wizualnie kolorytu. Nie poleca się połączenia mocnego połysku z czerwienią, co przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego, czyli bardzo damski wygląd. Ciekawą opcją jest zamsz lub materiał w połączeniu z czerwienią. Dają one matową powierzchnię, gdyż rozprowadzają światło w inny sposób. Niebanalny efekt można uzyskać przy czerwonych trampkach z cienkiego canvasu, które po pewnym czasie użytkowania zacznie przypominać modą wyblakniętą czerwień.