W jakich butach chodzą współczesne kobiety?

2017-05-28

Jednym ze stereotypów jest stwierdzenie, że kobiety uwielbiają buty. Częściowo trzeba przyznać, że jest to prawda, gdyż zdecydowana większość przedstawicielek płci pięknej, ma w swojej kolekcji bardzo wiele różnych par butów.

Modnie czy wygodnie — czyli buty okiem kobiet?

Wybór między tym, czy buty mają być modne, czy też po prosto komfortowe nie zawsze jest prosty. Dlatego najlepiej jest wybierać takie buty, które nie każą nam w ogóle dokonywać takie wyboru. Przykładem mogą być tutaj buty lacoste. Tym bardziej że dla kobiet kwestia wizualna i poważanie wśród znajomych zawsze będzie istotne, ale wygoda nie może być nieistotna. Dlatego tak często właśnie wybór pada na obuwie typu trampki lacoste.

Cała prawda o tym, jak często kobiety kupują buty?

Ta dyskusja trwa od dawna. I prawda jest taka, że ilość butów, a zaraz częstotliwość ich kupowania jest całkowicie zależny od danej kobiety. Bywają przecież takie, które nie przepadają za kupowaniem nowych par butów, a pieniądze wolą przeznaczyć na coś innego. Wtedy starcza im jedna para butów lacoste, jakieś baleriny i kozaki. I tyle. Jednak bywają też takie kobiety, które oprócz kupowania trampek lacoste na wiosnę, kupują modne akurat szpilki, a do tego na każdą ważną uroczystość dobierają kolejną parę nowo zakupionych butów. Niektóre z nich zwracają bardzo uwagę też na markę i wszystkie buty kupują zawsze z tej samej, np. lacoste Buty są dla nich wtedy czymś więcej, niż tylko obuwiem. Wtedy bardziej dopełniają ich wizerunek, wygląd.