Odzież sportowa Nike

2017-05-17

Firmę Nike kojarzy chyba każdy mieszkaniec naszego globu. Jej znakiem towarowym jest tzw. "łyżwa" czyli logo marki, oraz jedno z najbardziej znanych haseł "Just do it!" wymyślone przez Dana Wiedena. Ciekawostką jest to, że logo które obecnie warte jest fortunę, zostało zakupione za 35 dolarów, a sam pomysł na to, aby zajmować się produkcją odzieży oraz obuwia sportowego zrodziła się podczas...smażenia gofrów. Pierwsza siedziba firmy łącznie z biurem i magazynem mieściła się w garażu, ale ze względu na ogromne zainteresowanie jej ofertą szybko zmieniła się w prawdziwe imperium. Najpopularniejszymi liniami produktów są oczywiście buty sportowe oraz odzież. Firma produkuje także sprzęt sportowy oraz akcesoria i dodatki.

Buty Nike - jedne z najchętniej kupowanych butów na świecie.

Grono wielbicieli marki sukcesywnie rośnie i z roku na rok coraz więcej osób sięga po buty z charakterystyczną "łyżwą". Nie ma się czemu dziwić, ponieważ cechuje je doskonała jakość oraz estetyka wykonania. Są także bardzo wygodne i doskonale sprawdzają się u osób uprawiających sport zarówno amatorsko jak i wyczynowo. Firma poszczycić się może wieloma kultowymi modelami, które nie wychodzą z mody od wielu sezonów.

 Odzież sportowa Nike - doskonałe wzornictwo oraz funkcjonalność.

Jeżeli chodzi o odzież sportową, oferta również jest bardzo imponująca. Firma szyje między innymi: bluzy, koszulki, topy, spodnie i spódnice, a także okrycia wierzchnie. Wykonuje ubrania o specjalnym przeznaczeniu takim jak stroje do uprawiania różnych dyscyplin sportu np. piłki nożnej czy tenisa.