Biustonosz idealnie dopasowany

2017-07-07

Choć biustonosze to podstawowy element kobiecej garderoby, większość pań ma problem z ich dopasowaniem. Co gorsze, nie zdają sobie z tego często sprawy. Wybierają produkty w oparciu o projekt, kolorystykę czy zdobienia, podczas gdy kluczowym elementem jest typ biustonosza, a także jego rozmiar.

Model biustonosza

Podstawowa zasada mówi, że im większe piersi, tym bardziej zabudowana powinna być miseczka. A zatem paniom o niewielkim biuście polecić można biustonosze nisko zabudowane, określane jako half cup. Z pewnością sprawdzi się również tak zwany plunge. Ten ostatni zbiera piersi i unosi je do góry. Idealnie sprawdza się jako dodatek do mocno wydekoltowanych sukienek. Kobiety posiadające większe piersi powinny natomiast wybierać w pełni zabudowane miseczki, ewentualnie te 3/4. Takie biustonosze Triumph: https://triumfomania.pl/biustonosze zapewniają im solidne wsparcie.

Rozmiar ma znaczenie

Doświadczenie wielu brafiterek mówi, że panie kupują biustonosze o zbyt małych miseczkach, za to ze zbyt dużym obwodem. Warto zwrócić na te elementy uwagę. Każdy kupowany model należy przymierzyć, zaczynając od zapięcia najluźniejszej haftki. Następnie zebrać piersi i dokładnie umieścić je w miseczce, zakładając ramiączka. Jeżeli pierś wypływa z miseczki, należy wybrać większy rozmiar.