Odzież damska

2018-06-01

Ciepłe, wiosenne dni skłaniają do zrzucenia z siebie kurtek i noszenia lżejszych ubrań. Moda stale się zmienia i niekiedy ciężko za nią nadążyć. Co będzie modne tego lata?


Pastelowe ubrania

Jasne kolory i przewiewne materiały sprawiają, że upał nie jest aż tak dokuczliwe. Taka właśnie będzie odzież damska tego typu w tym sezonie. W modzie już od dłuższego czasu jest delikatny, pastelowy róż, teraz dołączą do niego także inne kolory- chłodny, blady błękit, pastelowy żółty i akwamaryna wprowadzą do garderoby trochę lekkości i świeżości, idealnie pasujących do wiosny i lata!


Jeans

Jeansowe szorty, koszule czy wiosenna kurtka to wciąż bardzo modne elementy odzieży damskiej, które w okresie wiosennym i letnim sprawdzą się świetnie. Moda na jeans objęła nawet torebki i obuwie, dlatego warto zaopatrzyć się w letnie, jeansowe sandały lub podręczną torebkę.


Błyszczące i plastikowe materiały

Wszelkie błyszczące powierzchnie, metaliczny połysk oraz liczne cekiny są w tym sezonie jak najbardziej pożądane!  Również ubrania z syntetycznych materiałów są bardzo miłe widziane. Plastikowe buty, torebki, lakierowane spodnie czy okrycia wierzchnie to gorący trend tego sezonu. Każda kobieta, która chce być modna, nie może się bać błyszczeć!